به گزارش خبرگزاری فرانسه، بازیگر و کارآفرین 36 ساله، جسیکا آلبا عکسی از خود با صورتی قرمز  و خیس شده از عرق در کنار مربی بدنسازی  آرون هینس، در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است. او در مصاحبه ای گفت: “دوباره به قبل برگشتم … این سخت بود.” او در مقاله اش نوشت: “به لطف آرون هینس و تریسی داون به خاطر انگیزه هایی که به من دادن، دوباره به تناسب اندام گذشته خودم برگشتم.”

آرون هینس هم همین عکس را به در صفجه خود اشتراک گذاشت و نوشت: “جلسه اول پس از بدنیا اومدن کودک ، جلسه اول او را خرد کرد … جسیکا آلبا.”
آلبا و همسرش کش وارن، از سومین فرزند خود در 31 دسامبر استقبال کردند. تازه ترین عضو خانواده به دو دختر آلبا و وارن می پیوندد: هاوگان 6 ساله و هونور  9 ساله دو فرزند قبلی جسیکا آلبا هستن.

جسیکا آلبا را بهتر بشناسید

جسیکا آلبا در سیزده سالگی کار خود را به عنوان بازیگر با بازی در فیلم‌های کمپ در ناکجا آباد و دنیای مخفی الکس مک در سال ۱۹۹۴ میلادی آغاز کرد.وی با  نقش آفرینی در برنامه تلویزیونی ( Dark Angel ) در سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۲ به شهرت رسید. آلبا به طور پیاپی در بخش (Hot 100) مجله ماکسیم ظاهر شده‌است.

آلبا همچنین در سال ۲۰۰۷ توسط مجله FHM به عنوان جذاب ترین زن جهان شناخته شد.همچنین عکس او چندین بار بروی جلد مجله پلی بوی چاپ شده است ،که در یک مورد باعث ایجاد یک پروندهٔ قضایی در این ارتباط شد. در سال ۲۰۰۷ آلبا علیه عکس چاپ شده اش بر روی جلد پلی بوی که روی عکس عنوان ۲۵ ستارهٔ مشهور و س*کسی سال نقش بسته بود، شکایت کرد. آلبا دراین باره اعلام کرده است: او اجازه چاپ این عکس را به پلی بوی نداده‌ است پس از آن‌که مدیر پلی بوی پذیرفت که به جای خسارت به موسسات خیریه که آلبا از آنها حمایت می‌کند کمک مالی کند آلبا  شکایت خود را پس گرفت.

منبع:indiatimes